sport
pilkanozna.sport.walbrzych.pl

Piłka nożna w Wałbrzychu i okolicach, wałbrzyska piłka nożna.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-09-06 10:58

Ostatni komentarz: OD KIEDY SIE PŁAXI ZA WSTEP
dodany: 2009.09.06 18:39:56
przez: KRZYCHU
czytaj więcej
Data newsa: 2009-04-18 10:09

Ostatni komentarz: ej wiecie kiedy nastepny mecz
dodany: 2009.05.02 20:28:23
przez: pati
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-04 08:54

Ostatni komentarz: Chłopaki z "Olimpijczyka" jesteście superowi.
Gratulacje!
dodany: 2009.03.11 19:55:27
przez: Mala
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-19 15:11

Ostatni komentarz: II Liga(nie długo może I) siatkówki w Wałbrzychu ;
http://juventurwalbrzych2.bloog.pl/
wejdź i sprawdź!:)
dodany: 2009.02.21 17:09:04
przez: AdeKSG
czytaj więcej
Data newsa: 2008-12-12 11:45

Ostatni komentarz: wątpie żeby takie rozwiazanie było dobre dla drużyny z Nowego Miasto... Bo po pewnym czasie nie było by dla nich miejsca w druzynie a te miejsce zajeli by wychowankowie klubu którzy nie łapali by sie w pierwszej druzynie
dodany: 2008.12.30 19:50:32
przez: KSG
czytaj więcej
Data newsa: 2008-09-14 13:52

Ostatni komentarz: -WAŁBRZYSKI-GÓRNIK->K-S<-ZAWSZE-WIERNI-LEGION SUDETY-
dodany: 2008.10.28 20:03:16
przez: >K-S<
czytaj więcej
Data newsa: 2008-10-18 18:58

Ostatni komentarz: na stronie tv walbrzych mozna obejrzeć relacje z meczów Górnika :D
dodany: 2008.10.23 14:02:06
przez: jn
czytaj więcej
POLECAMY
Turniej piłki nożnej w Bielawie
2026-06-22 14:01

21 czerwca na stadionie miejskim w Bielawie odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci organizowany przez Siódemkę Bielawa. W zawodach udział wzięło 6 zespołów, które rywalizowały w systemie każdy z każdym.


Turniej był świetną okazją to sprawdzenia umiejętności piłkarskich oraz dobrej zabawy. Tego dnia każdy mógł czuć się wygranym, ponieważ nie była prowadzona klasyfikacja. Dodatkową atrakcją był konkurs pojedynków 1X1 na specjalnie przygotowanym boisku mobilnym. Zwyciężył Kajetan Aftowicz z Siódemki, który po zażartej walce pokonał Kacpra Kwaśnego, również z Siódemki Bielawa. W turnieju wystąpiły takie drużyny jak:
Eleven Dzierżoniów, Akademia Piłkarska Piast Nowa Ruda, Orzeł Piława Dolna, Bielawianka Bielawa, Siódemka Bielawa 1, Siódemka Bielawa 2.

 

Zadanie współfinansowane ze środków Powiatu Dzierżoniowskiego

 

Oprac. Michał Gendera
Siódemka Bielawa

 

um.bielawa.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: